Strona główna/Aktualności/Szkoła do hymnu

Szkoła do hymnu

10 Listopada 2023

Święto Niepodległości jest najważniejszym polskim świętem narodowym. Co roku 11 listopada oddajemy cześć Polakom, którzy dzięki patriotyzmowi i bohaterstwu wywalczyli naszą wolność. Już od najmłodszych lat, powinno się rozbudzać u dzieci zainteresowanie swoją Ojczyzną i kształtować poczucie dumy z przynależności do Narodu Polskiego. Dlatego też, nasze przedszkolaki bardzo uroczyście uczciły ten wyjątkowy dzień. Całe przedszkole wzięło udział w akcji "Szkoła do hymnu" polegającej na uroczystym odśpiewaniu "Mazurka Dąbrowskiego" o godzinie 11.11 w przeddzień uroczystości tj. 10.11. Nie zabrakło też wspaniałych prac plastycznych. Tego dnia zdecydowanie królowały dwa kolory: biały i czerwony. Święto Odzyskania Niepodległości zdecydowanie było radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że pozostanie w pamięci naszych "Małych Polaków”.

szkoła do hymnu