Strona główna/Aktualności/ Spotkaniu z Filharmonią Ślaską

Spotkaniu z Filharmonią Ślaską

19 Listopada 2022

Drodzy Rodzice

W dniu 15.12.2022r zaplanowany jest udział dzieci w spotkaniu z Filharmonią Ślaską pt.,,Każdy pamięta,że nadchodzą Święta", w Kopalni Kultury.Jest to spotkanie ,,na żywo" z muzykami Filharmonii Śląskiej ; muzyka poważna zaprezentowana z przymrużeniem oka , z dużą dawką humoru w sposób dostosowany do percepcji dzieci .

W nawiązaniu do rozmowy i wcześniejszych ustaleń informuję, że na 15.12.2022r. w związku z wyjazdem dzieci do Kopalni Kultury ustaliłam następujący harmonogram dnia :

8.40 -śniadanie w grupach Motylki i Biedronki
9.00- śniadanie w pozostałych grupach
9.10- wyjazd do Kopalni Kultury ; grupa Motylki i Biedronki
9.35 wyjazd do Kopalni Kultury : pozostałe grupy

czas trwania zajęć w Kopalni Kultury 45 minut

11.00- powrót z Kopalni Kultury grup Motylki i Biedronki
11.20- powrót z Kopalni Kultury pozostałe grupy

obiad w przedszkolu godz. 12.00 ( zgodnie z planem dnia jak zwykle)

przewoźnik : DANIEL TOURIST z Sosnowca

1 autokar - 2 kursy ; cena 800.00zł (opłata dokonana zostanie gotówką u kierowcy po powrocie do przedszkola)
liczba dzieci zadeklarowanych na wyjazd : 80

W rozmowie telefonicznej z przewoźnikiem uzyskałam informację, że siedzenia w autokarze wyposażone są w pasy bezpieczeństwa a autokar posiada zaświadczenie o przeglądach kontrolnych i dopuszczony jest do przewozu dzieci (jest bezpieczny).

A.Nowakowska-Michałek
Dyrektor PP11